Харчування дошкільнят

Перелік категорій дітей, що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах дошкільної освіти та у дошкільних підрозділах ЗЗСО м. Запоріжжя у 2021 році:

діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю;

діти із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

діти із сімей, в яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встановлюється законом про Державний бюджет Украіїни для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини у державних і комунальних дошкільних навчальних закладах;

діти працівників органів внутрішніх справ, які загинули під виконання службових обов’язків;

діти у санаторних дошкільних навчальних закладах (групах) для дітей з латентною формою туберкульозу та вилікуваних від туберкульозу у спеціальних дошкільних навчальних закладах (групах, у т.ч. інклюзивних) для дітей з особливими освітніми потребами;

діти із сімей учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил) та дітей із сімей загиблих учасників бойових дій (учасників антитерористичної операції, операції Об’єднаних сил), які мають відповідні документи, що підтверджують статус; діти із сімей, які мають трьох і більше дітей.

Наказ №194р харчування ЗДО

Забезпечити в оздоровчий період з 01.06.2021 по 31.08.2021  організацію харчування дітей в дошкільному навчальному закладі у відповідності з затвердженими у фінансовому грошовому виразі показниками фінансування харчування дітей, виходячи з щоденної вартості меню, у розмірі:

• 36 грн 12 коп.             —   для дітей до 3-х років;
  • 55 грн 20  коп.             —   для дітей від 3-х до 6(7) років.

Встановити, що батьки або особи, які їх замінюють, з 01.06.2021  вносять плату у розмірі 60% від вартості харчування дитини в день:

• за харчування дитини, яка відвідує групу віком до 3-х років – 21 грн 66  коп.
  • за харчування дитини, яка відвідує групу від 3-х до 6(7) років – 33 грн    10 коп.

Забезпечити виконання порядку встановлення плати для батьків за перебування дітей у державних та комунальних дошкільних та інтернат них навчальних закладах, затвердженого наказом МОНУ від 21.11.2002р. № 667, наказом МОНУ від 25.07.2005р. № 431 (зі змінами).

Здійснювати нарахування батьківської плати відповідно до чинного законодавства України.

Забезпечити своєчасне надходження батьківської плати до Централізованої бухгалтерії відділу освіти.

Вважати кінцевим терміном внесення батьківської плати за харчування дітей в ДНЗ 10 числа поточного місяця.

Рішення  ЗМР м. Запоріжжя від 28.10.2020 №440 «Про затвердження переліків категорій дітей , що забезпечуються безоплатним харчуванням у комунальних закладах освіти та встановлення показників вартості харчування у комунальних закладах освіти м. Запоріжжя у 2021 році».

Питание 4
Orientation: 6
« 2 из 4 »

(061) 286-24-56