Створення умов для функціонування та розвитку закладу

Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення) станом на 01.10.2021

Вихователь — 1.0 ставки

1.Кадровий склад закладу освіти згідно з ліцензійними умовами.

Педагогiчний персонал:

Стаж педагогічної роботи:

До 3 р. – 2

Від 3 до 10 р. –  3

Від 10 р. до 20 – 1

20 і більше – 7

Категорія:

Спеціаліст  1 кат – 3

Спеціаліст  2 кат –2

Спеціаліст     —  2

Мол.спец. – 6

Технічний та обслуговуючий персонал:

Завiдувач господарством — 1

Помiчник вихователя — 5

Кухар — 2

Пiдсобний робiтник — 1

Машинiст  iз прання та ремонту спецодягу (бiлизни) — 1

Кастелянка — 1

Робiтник з комплексного обслуговування й ремонту будiвель — 1

Прибиральник службових примiщень — 1

Двiрник — 1

Сторож — 3

1. Освітні програми, що реалізуються в закладі освіти та перелік освітніх компонентів, що передбачені відповідною освітньою програмою

Зміст освітнього процесу в дошкільному закладі визначається Базовим компонентом дошкільної освіти (нова редакція), комплексною освітньою програмою   «Дитина в дошкільні роки»  (науковий керівник Крутій К. Л.), Програмою розвитку дітей дошкільного  віку «Українське дошкілля», рекомендовано Міністерством освіти і науки  України від23.05.2017 №1/11 -4988, О.І. Білан О.І., за заг. ред. О.В.Низьковська.

1. Наявність вакантних посад, порядок і умови проведення конкурсу на їх заміщення (у разі його проведення)

вихователь — 1.0 ставки

1. Матеріально — технічне забезпечення закладу освіти ( згідно з ліцензійними умовами)

Про затвердження Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, Наказ МОН № 1633 від 19.12.2017 року

5.Умови доступності закладу освіти для навчання дітей з особливими потребами.

В закладi вiдсутнi дiти з особливими потребами. При наявностi фiнансування в закладi будуть створеннi умови для навчання осiб з особливими потребами.

1. Перелік додаткових освітніх та інших послуг,їх вартість,порядок надання та оплати.

Додаткові освітні та інші послуги не надаються.

7.  Інша інформація, що оприлюднюється за рішенням закладу освіти або на вимогу законодавства

(061) 286-24-56

Режим роботи закладу:

Понеділок – 6.30 – 18. 30
Вівторок – 6.30 – 18. 30
Середа – 6.30 – 18. 30
Четвер – 6.30 – 18. 30
П’ятниця – 6.30 – 18. 30
Субота – вихідний
Неділя – вихідний

Адреса:

вул. Памірська 93